Partneři školy nejen ve vzdělávání PARTNEŘI
Kotva
Aktuality
Přijímačky nanečisto
25.2.2019

Zájemcům o studium maturitních oborů nabízíme přípravné kurzy k přijímacím zkouškám z českého jazyka a matematiky.

Více informací na liště "Pro uchazeče" - Přijímací řízení

Ředitelské volno
20.12.2018

Na základě § 24 odst. 2 zákona 561/2004 Sb. o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), v platném znění, oznamuji, že na dny 3. 1. a 4. 1. 2019 vyhlašuji pro žáky ředitelské volno.

Mgr. Jaromíra Venclíčková - ředitelka školy

Pojďte se podívat k nám do školy
21.12.2018

Následující odkaz Vás zavede k reportáži o naší škole na youtube.com : video je zde

 
 
Mapa webu

Týden oslav 100. výročí

Vloženo: 24.10.2018 | Autor: Wenig | Zobrazeno: 274x
V těchto říjnových dnech snad není člověka, který by si nepřipomínal jeden z nejvýznamnějších mezníků naší novodobé historie.

V médiích jsme bombardování dokumenty, zprávami, připomínkami 100. výročí založení samostatného Československa. Právě slovo samostatné je asi zásadním pojmem, který bychom měli v paměti uchovávat a v žádném případě na něj nezapomenout. Naší povinností by mělo být udržovat ideály státu založeného na demokracii v Masarykově pojetí. Měli bychom dbát na toleranci, slušnost a vzájemnou ohleduplnost. I proto škola nezapomněla na různé akce spojené s 28. říjnem. Tematická výzdoba školy je samozřejmostí, jež připomínku 1. republiky dokresluje, v hodinách společenskovědních předmětů se žáci seznamují s dokumenty, historií tohoto období a v rámci skupinové výuky vytváří symboly Československa. Rovněž školní jídelna bravurně zareagovala na již zmíněné období a celý týden se jídelníček nese v duchu prvorepublikového stravování. V pátek 26. října pak navštíví všichni žáci výstaviště Zahrady Čech v Litoměřicích, kde budou mít možnost projít si jednotlivé pavilony s expozicemi, např. lékařství v období první republiky či móda a další zajímavosti.