+420 416 532 883
Kontaktujte nás

Přebor ve stolním tenise v Litoměřicích

Dne 27. 11. 2018 se vybraní žáci naší školy účastnili regionálního přeboru Ústeckého kraje ve stolním tenise.

Turnaj probíhal za podpory Odboru školství mládeže a tělovýchovy Krajského úřadu Ústeckého kraje, SK Parta Litoměřicko a Českého svazu mentálně postižených sportovců z. s.  Klání probíhalo již tradičně v hale stolního tenisu Gymnázia Josefa Jungmanna v Litoměřicích. Své síly poměřili závodníci v kategorii juniorů a mužů, juniorek a žen, žáků, žákyň, zdravotní kategorii A a B. Naši žáci zvítězili ve dvou kategoriích – v kategorii A vyhrál Jan Kaiser ze třídy KOP3, v kategorii juniorů pak zvítězil Jakub Vejman ze třídy ACA2. Na druhém místě se v kategorii juniorů umístil Karel Pabiška ze třídy OZS3 a ve stejné kategorii byl na třetím místě žák Zdeněk Březina ze třídy KOP3. Náš dík patří také žákům Václavu Coufalovi (ACA2), Tomovi Kostřicovi (OZS3) a Jakubu Procházkovi (KOP3). Ti nás ve stejný den též vzorně reprezentovali.