Partneři školy nejen ve vzdělávání 



PARTNEŘI
Kotva
Aktuality
2. kolo přijímacího řízení pro školní rok 2019/2020
5.5.2019

Ředitelka školy vyhlásila kritéria pro 2. a další kola přijímacího řízení pro školní rok 2019/2020. Více na liště "Pro uchazeče".

Výsledky přijímacího řízení 2019/2020
30.4.2019

Výsledky přijímacího řízení 2019 - 2020 pro obory M a L  zveřejněny dne 30. 4. 2019 na liště "Pro uchazeče".

Výsledky přijímacího řízení 2019-2020
18.4.2019

Výsledky přijímacího řízení 2019 - 2020 pro obory H a E budou zveřejněny dne 23. 4. 2019 na liště "Pro uchazeče".

Třídní schůzky
3.4.2019

V úterý 9. 4. 2019 se od 16 hodin konají třídní schůzky. Srdečně zveme všechny zákonné zástupce.

Rozpis tříd- zde

Přijímačky nanečisto
25.2.2019

Zájemcům o studium maturitních oborů nabízíme přípravné kurzy k přijímacím zkouškám z českého jazyka a matematiky.

Více informací na liště "Pro uchazeče" - Přijímací řízení

Ředitelské volno
20.12.2018

Na základě § 24 odst. 2 zákona 561/2004 Sb. o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), v platném znění, oznamuji, že na dny 3. 1. a 4. 1. 2019 vyhlašuji pro žáky ředitelské volno.

Mgr. Jaromíra Venclíčková - ředitelka školy

Pojďte se podívat k nám do školy
21.12.2018

Následující odkaz Vás zavede k reportáži o naší škole na youtube.com : video je zde

 
 
Mapa webu

Přebor ve stolním tenise v Litoměřicích

Vloženo: 11.12.2018 | Autor: Wenig | Zobrazeno: 247x
Dne 27. 11. 2018 se vybraní žáci naší školy účastnili regionálního přeboru Ústeckého kraje ve stolním tenise.

Turnaj probíhal za podpory Odboru školství mládeže a tělovýchovy Krajského úřadu Ústeckého kraje, SK Parta Litoměřicko a Českého svazu mentálně postižených sportovců z. s.  Klání probíhalo již tradičně v hale stolního tenisu Gymnázia Josefa Jungmanna v Litoměřicích. Své síly poměřili závodníci v kategorii juniorů a mužů, juniorek a žen, žáků, žákyň, zdravotní kategorii A a B. Naši žáci zvítězili ve dvou kategoriích – v kategorii A vyhrál Jan Kaiser ze třídy KOP3, v kategorii juniorů pak zvítězil Jakub Vejman ze třídy ACA2. Na druhém místě se v kategorii juniorů umístil Karel Pabiška ze třídy OZS3 a ve stejné kategorii byl na třetím místě žák Zdeněk Březina ze třídy KOP3. Náš dík patří také žákům Václavu Coufalovi (ACA2), Tomovi Kostřicovi (OZS3) a Jakubu Procházkovi (KOP3). Ti nás ve stejný den též vzorně reprezentovali.