Partneři školy nejen ve vzdělávání PARTNEŘI
Kotva
Aktuality
Ředitelské volno
20.12.2018

Na základě § 24 odst. 2 zákona 561/2004 Sb. o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), v platném znění, oznamuji, že na dny 3. 1. a 4. 1. 2019 vyhlašuji pro žáky ředitelské volno.

Mgr. Jaromíra Venclíčková - ředitelka školy

Pojďte se podívat k nám do školy
21.12.2018

Následující odkaz Vás zavede k reportáži o naší škole na youtube.com : video je zde

 
 
Mapa webu

Zimní sbírka přinesla necelých deset tisíc korun

Vloženo: 19.12.2016 | Autor: Wenig | Zobrazeno: 1709x
V týdnu od 5. – 9. 12. proběhla sbírka Srdíčkové dny. Jedná se o tradiční dlouholetou sbírku, kterou pořádá společnost Život dětem.

Dobročinná akce Srdíčkové dny se koná třikrát ročně, a to vždy na jaře, na podzim a v zimě. Lidé jsou na ulici oslovováni žáky středních škol, kteří jim nabízejí drobné předměty (magnetky, klíčenky, přívěsky, atd.) s usměvavým sluníčkem, logem společnosti. Výtěžek sbírek je používán z převážné části na nákup zdravotních pomůcek, invalidních vozíčků, zdravotních kočárků, úhradu ošetřovacího materiálu, ozdravných a rehabilitačních pobytů pro vážně nemocné děti, které jsou stabilně odkázány na domácí péči svých rodičů. V neposlední řadě se financí využívá na nákup dalšího potřebného vybavení pro dětská oddělení nemocnic, stacionáře a další zařízení pečující o nemocné a postižené děti. Naše škola se do sbírky zapojuje již přes deset let a i v letošní zimní sbírce se nám podařilo vybrat krásnou částku 9 811,- Kč. Všem žákům zapojeným do sbírky velmi děkujeme.