Kotva

Střední odborná škola technická a zahradnická, Lovosice

+420 416 532 883
Kontaktujte nás

Organizace školního roku 2021 – 2022

Kalendář 2021/2022 (prázdniny, třídní schůzky, pedagogické rady, DOD)

 

 

Prázdniny školního roku 2021/2022

 

  Od: Do:
Podzimní prázdniny 27.10.2021 29.10.2021
Vánoční prázdniny 23.12.2021 02.01.2022
Zahájení výuky 03.01.2022  
Jednodenní pololetní prázdniny 04.02.2022  
Jarní prázdniny 14.03.2022 20.03.2022
Velikonoční prázdniny 14.04.2022  
Hlavní prázdniny  01.07.2022 31.08.2022
Zahájení školního roku 22/23 01.09.2022  

     

 

Třídní schůzky – termíny

 

  Datum: 
první ročník 14. 9. 2021
všechny ročníky, 1. čtvrtletí 23. 11. 2021
všechny ročníky, 3. čtvrtletí 19. 4. 2022

 

 

Pedagogické rady – termíny

 

  Datum: 
klasifikace za 1. čtvrtletí školního roku 23. 11. 2021
klasifikace za 1. pololetí školního roku 25. 1. 2022
klasifikace za 3. čtvrtletí školního roku 19. 4. 2022
závěrečná klasifikace - maturitní oboru 26. 4. 2022
závěrečná klasifikace - tříleté obory 24. 5. 2022
klasifikace za 2. pololetí školního roku 23. 6. 2022

 

 

Dny otevřených dveří

 

12. 11. 2021

 

14. 1. 2022

 

 

 

Třídy, třídní učitelé, zastupující učitelé, učitelé odborného výcviku

 

a) budova Osvoboditelů 1/2 (zámek)

 

 

třída třídní učitel zastupující učitel učitelé odborného výcviku
AUM1 Mgr. Tměj David Mgr. Braun Tomáš Stránský Tomáš Štok Jiří
OSK1 Holá Marie  
OZS1 Ing. Truhlář Libor Mgr. Malecká Lucie Konečný Luboš Stránský Tomáš
KUP1 Ing. Novotná Andrea Ing. Klierová Věre Trundová Eva  
AUM2 Mgr. Malečková Petra Ing. Truhlář Libor Hora Petr Konečný Luboš
OZS2 Ing. Klierová Věra Ing. Horák Lubomír Pálek Tomáš Brožík Vratislav
KUP2 Mgr. Malečková Petra Bolech Ladislav Dvořáková Marcela Hönig Václav
OPP2 Ing. Truhlář Libor Trávníček Marek  
AUM3 Ing. Wenigová Ivona Mgr. Wenig Jan Hora Petr Mgr. Mejsnar Petr
OSK3 Holá Marie  
OZS3 Mgr. Wenig Jan Ing. Wenigová Ivona Brožík Vratislav Mgr. Mejsnar Petr
TVN3 Tomalla David  
KUP3 Bolech Ladislav Mgr. Malečková Petra Hönig Václav  
OPP3 Trávníček Marek  

 

b) budova Krátká 175/7

 

třída třídní učitel zastupující učitel učitelé odborného výcviku
ACH1 Ing. Bc. Kasík Emil, MBA Mgr. Brožíková Helena      
AUT1 Mgr. Brožíková Helena Ing. Bc. Kasík Emil, MBA Bc. Svoboda Miroslav Stránský Tomáš Mgr. Trautman Martin
TVN1 Mgr. Davidová Šárka Mgr. Dornová Lenka Masopust Jan    
ZAH1 Hubená Ivana    
ACH2 Mgr. Dornová Lenka Mgr. Malecká Lucie      
AUT2 Bc. Dlouhý Miroslav    
TVN2 Mgr. Dornová Lenka Mgr. Davidová Šárka Masopust Jan Tomalla David  
ZAH2 Hubená Ivana    
ACH3 Mgr. Prošková Karolína Mgr. Brožíková Helena      
AUT3 Bc. Dlouhý Miroslav    
ACH4 Mgr. Malecká Lucie Mgr. Prošková Karolína      
AUT4 Bc. Dlouhý Miroslav    

 

 

Seznam učitelů ve školním roce 2021/2022

 

a) učitelé teoretického vyučování                                              

 

    Zkratka
  Bolech Ladislav Bo
Mgr. Braun Tomáš Ba
Mgr. Brožíková Helena Br
Mgr. Davidová Šárka Da
Bc. Dlouhý Miroslav Dl
Mgr.  Dornová Lenka Do
Ing. Dvorský Zdeněk Dv
Ing. Horák Lubomír Ho
Ing. Bc. Kasík Emil, MBA Ka
Ing. Klierová Věra Kl
  Komeda Stanislav Kd
Ing. Kubíček Miroslav Ku
  Kubrychtová Jana Kb
Mgr. Malecká Lucie Ma
Mgr. Malečková Petra Mk
Mgr. Mejsnar Petr Me
Ing. Novák Jiří No
Ing. Novotná Andrea Nt
  Pém Libor Pm
Mgr. Bc. Procházka Jiří Pr
Mgr. Prošková Karolína
Mgr. Tměj David Tm
Mgr. Trautman Martin  Ta
Ing. Truhlář Libor Tr
Mgr. Wenig Jan We
Ing. Wenigová Ivona Wn
Mgr. Zdvořák Milan Zd

 

b) učitelé odborného výcviku

 

    Zkratka
  Brožík Vratislav Bz
Bc. Dlouhý Miroslav Dl
  Hora Petr Hp
  Konečný Luboš Kn
  Pálek Tomáš Pa
  Stránský Tomáš Sr
Bc. Svoboda Miroslav Sv
  Štok Jiří Št
Mgr. Trautman Martin Ta
     
  Masopust Jan Ms
  Tomalla David To
     
  Komeda Stanislav Kd
  Švihnos Antonín Šv
  Švejda Martin Šd
  Turek Stanislav Tk
     
Ing. Dvorský Zdeněk Dv
  Hubená Ivana Hu
  Trávníček Marek Tv
  Holá Marie Hl
     
  Hönig Václav Hg
  Dvořáková Marcela Dr
  Trundová Eva Tn

 

 

 

Předměty ve školním roce 2021/2022

 

Zkratka Předmět   Zkratka Předmět
ACH Obecná a anorganická chemie   OBV Občanská výchova
ANC Analytická chemie   ODI Opravárenství a diagnostika
ANJ Anglický jazyk   OCH Organická chemie
ANK Konverzace v anglickém jazyce   OKR Odborné kreslení
ARK Aranžování květin   OVO Ovocnictví
ASK Administrativa skladování   PAV Potraviny a výživa
ATM Automobily   RMV Řízení motorových vozidel
BCH Biochemie   SAD Sadovnictví
BIO Biologie   SAK Sadovnické kreslení
CJL Český jazyk a literatura   SAZ Stroje a zařízení
CLC Chemická laboratorní cvičení   SKA Skladová administrativa
CVY Chemické výpočty   STE Strojírenská technologie
DEJ Dějepis   STO Stolničení
EKO Ekonomika   STR Strojnictví
ELE Elektrotechnika   SUC Skladové účetnictví
ELK Elektronika   TED Technická dokumentace
ELP Elektrické příslušenství   TEM Technická mechanika
FCH Fyzikální chemie   TEO Technologie oprav
FYZ Fyzika   TEP Technická příprava
HVY Hospodářské výpočty   TES Technologie skladování
CHE Chemie   TEV Tělesná výchova
CHR Chemické rozbory   TCH Technologie 
CHS Chemický seminář   TZV Technologie zemědělské výroby
CHT Chemická technologie   VZA Výrobní zařízení
INF Informatika   ZAE Základy ekologie
KVE Květinářství   ZAZ Zařízení závodů
MAS Matematický seminář   ZBO Základy botaniky
MAT Matematika   ZBZ Zbožíznalství
MEP Mechanizační prostředky   ZEL Zelinářství
MOV Motorová vozidla   ZHV Základy zhradnické výroby
MTR Materiály   ZST Základy strojnictví
MZM Malá zemědělská mechanizace   ZSZ Zemědělské stroje a zařízení
NEJ Německý jazyk   ZZV Základy zemědělské výroby
OBN Občanská nauka   ODV Odborný výcvik

 

 

Spolupracujeme