sudý týden | lichý týden | místnost | ||
Bolech Ladislav | pondělí 14:00 - 15:00 | kabinet č. 202 | ||
Bc. | Fišerová Radka | pondělí 14:00 - 15:00 | kabinet č. 202 | |
Ing. | Horák Lubomír | pondělí 14:00 - 14:30 | kabinet č. 104 | |
Mgr. | Hynková Markéta | čtvrtek 14:00 - 15:00 | kabinet č. 204 | |
Ing. | Kastnerová Klára | čtvrtek 14:00 - 14:30 | kabinet č. 204 | |
Ing. | Klierová Věra | úterý 14:15 - 15:00 | kabinet č. 204 | |
Komeda Stanislav | pondělí 7:00 - 7:30 | kabinet č. 104 | ||
Mgr. | Malecká Lucie | úterý 14:00 - 15:00 | kabinet č. 112 | |
Mgr. | Malečková Petra | úterý 7:00 - 7:30 | čtvrtek 7:00 - 7:30 | kabinet č. 210 |
Mgr. | Mejsnar Petr | pondělí 14:00 - 14:30 | kabinet č. 213 | |
Ing. | Novák Jiří | středa 14:10 - 14:40 | kabinet č. 104 | |
Mgr. | Procházka Jiří | dle dohody | ředitelna | |
Ing. | Truhlář Libor | čtvrtek 14:00 - 14:30 | kabinet č. 206 | |
Ing. | Wenigová Ivona | úterý 14:00 - 14:30 | kabinet č. 210 | |
Mgr. | Žáková Sabina | čtvrtek 14:00 - 15:00 | kabinet č. 102 | |
Hönig Václav | středa 13:45 -14:15 | středa 13:45 -14:15 | kabinet UOV |
sudý týden | lichý týden | místnost | ||
Mgr. | Braun Tomáš | pondělí 14:00 - 14:30 | kabinet č. 202 | |
Mgr. | Brožíková Helena | čtvrtek 7:00 - 7:30 | kabinet č. 202 | |
Mgr. | Davidová Šárka | čtvrtek 7:00 - 7:30 | kabinet č. 218 | |
Bc. | Dlouhý Miroslav | pondělí, středa 14:00 - 14:30 | kabinet č. 120 | |
Mgr. | Dornová Lenka | úterý 7:00 - 7:30 | kabinet č. 202 | |
Mgr. | Hofírková Miroslava | pondělí 14:00 - 14:30 | kabinet č. 218 | |
Ing. | Kubíček Miroslav | středa 14:00 - 14:30 | kabinet č. 110 | |
Bc. | Kubrychtová Jana | pondělí 14:00 - 14:30 | kabinet č. 218 | |
Pém Libor | pondělí 14:00 - 14:30 | kabinet č. 110 | ||
Mgr. | Prošková Karolína | pondělí 14:00 - 14:30 | kabinet č. 202 | |
Ing. | Stanko Martin | pondělí 14:00 - 14:30 | kabinet č. 218 | |
Mgr. | Trautman Martin | pondělí 14:00 - 14:30 | kabinet č. 218 | |
Mgr. | Wenig Jan | úterý 14:00 - 15:00 | učebna INF | |
Mgr. | Zdvořák Milan | pondělí 14:00 - 15:00 | kabinet č. 218 | |
Holá Marie | úterý 13:45 –14:15 | úterý 13:45 –14:15 | učebna ODV |
sudý týden | lichý týden | místnost | ||
Brožík Vratislav | středa 13:45 – 14:15 | středa 13:45 – 14:15 | kabinet UOV Vrbičany | |
Hora Petr | středa 13:45 – 14:15 | středa 13:45 – 14:15 | kabinet UOV Vrbičany | |
Helebrant Josef | středa 13:45 – 14:15 | středa 13:45 – 14:15 |
kabinet UOV Vrbičany |
|
Konečný Luboš | středa 13:45 – 14:15 | středa 13:45 – 14:15 |
kabinet UOV Vrbičany |
|
Liška Pavel | středa 13:45 – 14:15 | středa 13:45 – 14:15 | kabinet UOV Vrbičany | |
Pálek Tomáš | středa 13:45 – 14:15 | středa 13:45 – 14:15 | kabinet UOV Vrbičany | |
Stránský Tomáš | středa 13:45 – 14:15 | středa 13:45 – 14:15 | kabinet UOV Vrbičany | |
Bc. | Svoboda Miroslav | středa 13:45 – 14:15 | středa 13:45 – 14:15 | kabinet VUOV Vrbičany |
Stehlík Václav |
středa 13:45 – 14:15 | středa 13:45 – 14:15 | kabinet UOV Vrbičany | |
Štok Jiří | x | čtvrtek 13:45 – 14:15 | kabinet UOV Vrbičany | |
Mgr. | Trautman Martin | středa 13:45 – 14:15 | středa 13:45 – 14:15 | kabinet UOV Vrbičany |
sudý týden | lichý týden | místnost | ||
Švejda Martin |
čtvrtek 14:00- 14:30 |
čtvrtek 14:00 - 14:30 | autoškola Vrbičany | |
Švihnos Antonín | x | středa 14:00 - 14:30 | autoškola Vrbičany | |
Turek Stanislav | úterý 14:00- 14:30 | x | autoškola Vrbičany | |
Štok Jiří |
úterý 14:00- 14:30 |
úterý 14:00 - 14:30 | autoškola Vrbičany |
sudý týden | lichý týden | místnost | ||
Masopust Jan | středa 13:45 -14:15 | středa 13:45 -14:15 | truhlárna | |
Tomalla David | středa 13:45 -14:15 | x | truhlárna |
sudý týden | lichý týden | místnost | ||
Hubená Ivana | pondělí 13:45 -14:15 | pondělí 13:45 -14:15 | zahrada Litoměřice | |
Trávníček Marek | středa 13:45 -14:15 | středa 13:45 -14:15 | zahrada Litoměřice |
sudý týden | lichý týden | místnost | ||
Dvořáková Marcela | úterý 13:45 -14:15 | úterý 13:45 -14:15 | kuchyň Osvoboditelů | |
Hönig Václav | středa 13:45 -14:15 | středa 13:45 -14:15 | kuchyň Osvoboditelů | |
Trundová Eva | pátek 13:45 -14:15 | pátek 13:45 -14:15 | kuchyň Osvoboditelů |
Copyright © 2013 - 2024 | Střední odborná škola technická a zahradnická Lovosice &   Vitalex Computers s.r.o. - Tvroba školních webů | Prohlášení o přístupnosti | Cookies