Kotva

Střední odborná škola technická a zahradnická, Lovosice

+420 416 532 883
Kontaktujte nás

55. zahradnický ples

Střední odborná škola technická a zahradnická Vás zve na 55. zahradnický ples.
Více informací

Podnikání

Od 1. 9. 2020 otevíráme 1.ročník nástavbového oboru Podnikání
Více informací
Nepřehlédněte
Vodácký kurz 2020
26.1.2020

Více informací a pokyny pro účastníky vodáckého kurzu určeného II. ročníkům tříletých oborů a III. ročníkům maturitních oborů v akcích školy.

Mapa webu

Konzultační hodiny pedagogických pracovníků ve školním roce 2019/2020

Vloženo: 7.5.2017 | Autor: Venclickova | Zobrazeno: 748x

 Pracoviště Osvoboditelů 1/2

    sudý týden lichý týden místnost
   Bolech Ladislav  Po 14:00 - 14:30  Po 14:00 - 14:30   kabinet č. 202
 Ing.  Dvorský Zdeněk  Po 14:15 - 14:45  Po 14:15 - 14:45   kabinet č. 204
 Ing.  Horák Lubomír  Po 14:00 - 14:30  Po 14:00 - 14:30  kabinet č. 104
 Ing.  Klierová Věra  St 14:15 - 14:45  Út 14:15 - 14:45  kabinet č. 204
   Komeda Stanislav  Po 14:00 - 14:30  Po 14:00 - 14:30   kabinet č. 104
 Mgr.  Mejsnar Petr  dle dohody  dle dohody   kabinet č. 213
 Ing.  Michaličková Iveta  Pá 7:00 - 7:30  Po 7:00 - 7:30   kabinet č. 102
 Ing.  Motlová Hana  Po 13:55 - 14:25   St 13:55 - 14:25   kabinet č. 210
 Ing.  Novák Jiří  St 14:00 - 14:30  St 14:00 - 14:30   kabinet č. 104
 Mgr.  Pikalová Marcela  dle dohody  dle dohody   kabinet č. 112
 Mgr.  Šeborová Riana   Po 13:50 - 14:20  Po 13:50 - 14:20   kabinet č. 102
 Ing.  Truhlář Libor  Pá 14:00 - 14:30  Pá 14:00 - 14:30  kabinet č. 206
 Mgr.    Wenig Jan  St 13:55 - 14:25    -------  kabinet č. 210   
   Dvořáková Marcela     St 14:15 - 14:45  St 14:15 - 14:45  kabinet UOV
   Hönig Václav  St 14:15 - 14:45  St 14:15 - 14:45  kabinet UOV
   Trundová Eva  St 14:15 - 14:45  St 14:15 - 14:45  kabinet UOV

 

Pracoviště Krátká 175/7

    sudý týden lichý týden místnost
 Mgr.    Brožíková Helena       Út 7:10 - 7:40    Út 7:10 - 7:40     kabinet č. 202   
 Bc.  Dlouhý Miroslav   Po 14:00 - 14:30  Po 14:00 - 14:30  kabinet č. 120
 Mgr.  Dornová Lenka  Pá 7:10 - 7:40   Pá 7:10 - 7:40   kabinet č. 202 
 Ing.  Kubíček Miroslav  Po 14:00 - 14:30  Po 14:00 - 14:30  kabinet č. 110 
 Mgr.  Malecká Lucie  Út 13:50 - 14:25   Út 13:50 - 14:25  kabinet č. 203 
   Masopust Jan -------  Út 7:00 - 7:30  kabinet č. 110 
 Ing.  Motlová Hana  Út 7:00 - 7:30  Út 7:00 - 7:30  kabinet č. 218
 Mgr.  Prošková Karolína  Út 7:00 - 7:40  Út 7:00 - 7:40  kabinet č. 218
   Šimůnková Helena      Čt 14:00 - 14:30    Čt 14:00 - 14:30  kabinet č. 218
 Ing.  Vykusová Marta     Po 14:00 - 14:40    Po 14:00 - 14:10    kabinet č. 202
 Mgr.  Wenig Jan -------  Po 13:50 - 14:20  učebna INF
 Ing.  Wenigová Ivona  Út 13:50 - 14:20  Út 13:50 - 14:20    kabinet č. 202   
 Mgr.    Zdvořák Milan  Po 14:00 - 14:30    Po 14:00 - 14:30  kabinet č. 218   
   Holá Marie  St 14:00 - 14:30  St 14:00 - 14:30  učebna ODV
   Hubená Ivana              St 14:00 - 14:30 -------  učebna ODV

 

Pracoviště Vrbičany - dílny

    sudý týden lichý týden místnost
     Brožík Vratislav       St 13:45 - 14:15   St 13:45 - 14:15    dílny   
   Hora Petr   St 13:45 - 14:15     St 13:45 - 14:15     dílny                  
   Konečný Luboš  St 13:45 - 14:15  St 13:45 - 14:15  dílny 
   Pálek Tomáš  St 13:45 - 14:15  St 13:45 - 14:15  dílny 
   Stránský Tomáš  St 13:45 - 14:15  St 13:45 - 14:15  dílny
 Bc.       Svoboda Miroslav       St 13:45 - 14:15  St 13:45 - 14:15  dílny 
   Švejda Martin  St 13:45 - 14:15    -------   dílny 
   Trávníček Marek   -------   St 13:45 - 14:15  

 

 

Pracoviště Vrbičany - autoškola

    sudý týden lichý týden místnost
     Komeda Stanislav         St 14:00 - 14:30    St 14:00 - 14:30     autoškola
            Švejda Martin      -------   St 14:00 - 14:30    autoškola                  
   Švihnos Antonín  St 14:00 - 14:30   St 14:00 - 14:30   autoškola
   Turek Stanislav  Po 14:00 - 14:30  --------------- autoškola 

 

 

Pracoviště Vrbičany - truhlárna

    sudý týden lichý týden místnost
             Masopust Jan               St 13:45 - 14:15     -------   truhlárna   
          Tomalla David          St 13:45 - 14:15            -------           truhlárna             

 

 

Pracoviště zahrada Litoměřice

    sudý týden lichý týden místnost
 Ing.      Dvorský Zdeněk          St 13:45 - 14:15  St 13:45 - 14:15  zahrada
   Hubená Ivana  -------  St 13:45 - 14:15    zahrada                
   Trávníček Marek St 13:45 - 14:15     -------    zahrada 

 

 

 

 

 

Partneři