Kotva

Střední odborná škola technická a zahradnická, Lovosice

+420 416 532 883
Kontaktujte nás
Spolupracujeme

Při výuce využíváme software

 

Mapa webu

Florbal a futsal

Vloženo: 15.1.2017 | Autor: Wenig | Zobrazeno: 1876x
12. 1. 2017 se v lovosické hale Chemik konal florbalový turnaj SŠ, kterého se zúčastnilo celkem 10 týmů (7 chlapeckých a 3 dívčí).

Celý turnaj se konal v jeden den v jediné hale, což se bohužel odrazilo na celkové délce hrací doby každého utkání. Zápas se hrál vždy na 10 minut hrubého času, což je časový úsek opravdu minimální, a o výsledku pak mohla rozhodnout drobná chyba. 

Náš tým podal velmi dobrý výkon, ze skupiny jsme postoupili do play-off z druhého místa a o postup do velkého finále jsme bojovali s favorizovaným týmem roudnického gymnázia. Ač jsme měli po celý zápas více brankových příležitostí, nevyužili jsme je a prohráli jsme 1 : 0!

I tak hráči zaslouží maximální pochvalu. Celkové třetí místo bychom před začátkem turnaje určitě brali, ale... Škoda, finále bylo velmi blízko.

 

3. kolo Středoškolské futsalové ligy

 

11. 1. 2017 se odehrálo ve sportovní hale v Mostě – Velebudicích 3. kolo SFL. Náš tým byl předem všemi pasován do role outsidera. V souboji s domácím týmem jsme však mile překvapili a předvedli asi náš nejlepší letošní výkon. Po velmi zodpovědném a bojovném výkonu jsme tak zaslouženě zvítězili 2 : 1. V boji o postup do 4. kola nás ale čekal soupeř, který byl herně výrazně lepší a byl jasným favoritem. Za tým Teplic totiž nastoupili hráči hrající futsalovou ligu a na jejich herním projevu to bylo opravdu znát. I přesto naši hráči podali velmi dobrý výkon a až do konce bojovali o co nejlepší výsledek (což ocenil i teplický trenérem). Za celkové druhé místo a vzornou reprezentaci školy zaslouží hráči velkou pochvalu.

 

Partneři