Partneři školy nejen ve vzdělávání PARTNEŘI
Kotva
Aktuality
Ředitelské volno
20.12.2018

Na základě § 24 odst. 2 zákona 561/2004 Sb. o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), v platném znění, oznamuji, že na dny 3. 1. a 4. 1. 2019 vyhlašuji pro žáky ředitelské volno.

Mgr. Jaromíra Venclíčková - ředitelka školy

Pojďte se podívat k nám do školy
21.12.2018

Následující odkaz Vás zavede k reportáži o naší škole na youtube.com : video je zde

 
 
Mapa webu

Lyžařský kurz 2017

Vloženo: 3.3.2017 | Autor: Wenig | Zobrazeno: 1771x
Ve dnech 19. - 25. 2. byl uskutečněn tradiční lyžařský kurz prvních ročníků v obci Mariánská u Jáchymova.

Ubytování a stravování studentů bylo zajištěno v penzionu Vytásek. Samotná výuka jak lyžařů, tak snowboardistů probíhala v nedalekém areálu Plešivec, kam byli žáci přepravováni pomocí mikrobusů. I přes nepřízeň počasí v podobě deště a mlhy se však instruktorům podařilo "vyrobit" i z absolutních začátečníků alespoň lyžaře se základními dovednostmi.

Po večeři vždy probíhalo zhodnocení dne, naplánování dne následujícího, výukový program a různé soutěže a hry. Příjemným zpestřením třetího, tzv. klidového dne byla exkurze do Muzea Jana Bechera v centru Karlových Varů, kde byla připravena prohlídka celé bohaté expozice, včetně zrekonstruovaných sklepních prostorů s řadou dobových exponátů a fotografií. 

Kázeň žáků po celou dobu lyžařského výcviku byla na odpovídající úrovni a hodnocení vystupování našich studentů od vedoucího chaty bylo velmi příznivé. Věříme, že i nadále budeme v této spolupráci pokračovat a že většina absolventů tohoto kurzu nezanevře na zimní sporty.