Partneři školy nejen ve vzdělávání 



PARTNEŘI
Kotva
Aktuality
Ředitelské volno
20.12.2018

Na základě § 24 odst. 2 zákona 561/2004 Sb. o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), v platném znění, oznamuji, že na dny 3. 1. a 4. 1. 2019 vyhlašuji pro žáky ředitelské volno.

Mgr. Jaromíra Venclíčková - ředitelka školy

Pojďte se podívat k nám do školy
21.12.2018

Následující odkaz Vás zavede k reportáži o naší škole na youtube.com : video je zde

 
 
Mapa webu

Rodičovské schůzky 14.11.2017

Vloženo: 10.11.2017 | Autor: Venclickova | Zobrazeno: 854x
Vážení rodiče, zákonní zástupci, srdečně vás zveme na třídní schůzky. Schůzky proběhnou dne 14. 11. 2017 od 16 hodin na obou budovách v Lovosicích - Osvoboditelů 2 (zámek) a Krátká 7. Schůzky zahájí třídní učitelé jednotlivých tříd v určených učebnách (viz celý článek). Tento den budou probíhat volby do školské rady z řad zákonných zástupců nezletilých žáků.

TŘÍDNÍ SCHŮZKY 14. 11. 2017

Budova Krátká 7

čas

třída

patro

  místnost  

třídní učitel

 16:00  

 OSZ2  

přízemí

114

Bc. Ivona Wenigová 

16:00

OST3

přízemí

113

Ing. Marta Vykusová

16:00 

OST1 

   mezipatro 

220 

Mgr. Lenka Dornová 

16:00 

ACA1 

první 

200 

   Mgr. Helena Brožíková       

16:00

ACA2

první

201

Mgr. Lucie Malecká

16:30

ACA3

první

216 

Mgr. Lucie Malecká 

16:00

ACH4

první 

213

Ing. Iva Šafratová 

16:00

 POD1

druhé

300 

Ing. Lenka Boydová 

16:30

POD2

druhé

301

Mgr. Lenka Dornová

 

Budova Osvoboditelů 2

   čas    

  třída    

    patro    

   místnost 

              třídní učitel           

16:00

OZS1

první

103

   PaedDr. Dagmar Růžičková  

 16:00

 AUZ3

 první

 107

Ing. Libor Truhlář

 16:00

OZS3 

 první

 108

Ing. Lubomír Horák 

 17:00

 AUM2

 první

 108

 Ing. František Kmotrik

16:00

 OZS2

 druhé

 203

 Mgr. Jan Wenig

16:00

AUZ1

druhé

207

Ing. Věra Klierová

16:00

 OPP1

 druhé

205

 Ing. Andrea Novotná

 16:00

 KUP2

 druhé

205

 Ing. Andrea Novotná

16:00

KUP3

druhé

208

Mgr. Marcela Pikalová

16:00

KUP1

druhé

211

Ladislav Bolech

17:00

OPP2

druhé

212

Ing. Lubomír Horák