Kotva

Střední odborná škola technická a zahradnická, Lovosice

+420 416 532 883
Kontaktujte nás
Nepřehlédněte
Informace Tady nic není :-(
Mapa webu

Mezinárodní soutěž svářečů

Vloženo: 27.4.2018 | Autor: Venclickova | Zobrazeno: 582x
Ve dnech 24. – 25. 4. 2018 pořádala Střední odborná škola, Frýdek Místek, příspěvková organizace 22. ročník mezinárodní soutěže žáků středních škol ve svařování pod názvem „Zlatý pohár Linde“.

Soutěž probíhala jako soutěž jednotlivců v metodách 111, 135, 141, 311, zúčastnilo se jí celkem 109 žáků, a to z České republiky, Ukrajiny Německa a Slovenska.

Střední odbornou školu technickou a zahradnickou, Lovosice, příspěvkovou organizaci v soutěži zastupovali žáci Bažant Josef (Opravář zemědělských strojů, 3. ročník) a  Kalina Ondřej (Mechanik opravář motorových vozidel, 2. ročník). Josef Bažant své dovednosti a znalosti prezentoval v metodě 111 a v této kategorii obsadil 21. místo, druhý jmenovaný, Ondřej Kalina se prezentoval v metodě 135 a v této kategorii obsadil 34. místo.

Pro žáky byl kromě soutěžního zápolení v rámci osobního volna připraven doprovodný program a tak si „pro změnu“ mohli poměřit síly při zápolení v bowlingu nebo mohli navštívit promítání filmu v kině hotelu Lowcost Ostrava kde jsme byli po dobu soutěže ubytováni.

Oběma žákům patří poděkování a dík za dosažené výsledky, za reprezentaci školy a za vzorné chování v průběhu celé soutěže.

Velkým překvapením pro všechny zúčastněné byla návštěva pana premiéra Babiše, který se osobně dostavil na vyhlášení a předávání cen.

Partneři