Partneři školy nejen ve vzdělávání PARTNEŘI
Kotva
Aktuality
Přijímačky nanečisto
25.2.2019

Zájemcům o studium maturitních oborů nabízíme přípravné kurzy k přijímacím zkouškám z českého jazyka a matematiky.

Více informací na liště "Pro uchazeče" - Přijímací řízení

Ředitelské volno
20.12.2018

Na základě § 24 odst. 2 zákona 561/2004 Sb. o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), v platném znění, oznamuji, že na dny 3. 1. a 4. 1. 2019 vyhlašuji pro žáky ředitelské volno.

Mgr. Jaromíra Venclíčková - ředitelka školy

Pojďte se podívat k nám do školy
21.12.2018

Následující odkaz Vás zavede k reportáži o naší škole na youtube.com : video je zde

 
 
Mapa webu

Exkurze Team MKR Technology

Vloženo: 21.5.2018 | Autor: Mejsnar | Zobrazeno: 480x
datum konání - 15. 5. 2018 místo konání - Židovice u Roudnice nad Labem Team MKR Technology účastnili se žáci oboru Autotronik ACA2 (AUT2) a Automechanik AUM3

Exkurzí nás provázel Jakub Hřava, bývalý žák naší školy obor Autotronik, u firmy působí jako specialista na motory. Účastní se závodů jako mechanik nebo i jako spolujezdec (procestoval celý svět).

Naši žáci se dozvěděli a zároveň osahali závodní stroje a špičkovou techniku, se kterou se běžně nesetkají. Firma servisuje motory, které vlastní a pronajímá je po celém světě (motory Renault). Dále servisuje a opravuje techniku na různé závody včetně techniky která se účastní závodů Dakar. V současné době závody Dakar nejezdí česká posádka, ale posádka holandská

Během exkurze jsme prošli celým areálem, žáci vyslechli zasvěcený výklad o činnosti týmu MKR. Exkurze je žáky hodnocena velice dobře.

Další informace na domovské stránce týmu viz http://mkr-technology.com/