Partneři školy nejen ve vzdělávání 



PARTNEŘI
Kotva
Aktuality
Výsledky přijímacího řízení 2019-2020
18.4.2019

Výsledky přijímacího řízení 2019 - 2020 pro obory H a E budou zveřejněny dne 23. 4. 2019 na liště "Pro uchazeče".

Třídní schůzky
3.4.2019

V úterý 9. 4. 2019 se od 16 hodin konají třídní schůzky. Srdečně zveme všechny zákonné zástupce.

Rozpis tříd- zde

Přijímačky nanečisto
25.2.2019

Zájemcům o studium maturitních oborů nabízíme přípravné kurzy k přijímacím zkouškám z českého jazyka a matematiky.

Více informací na liště "Pro uchazeče" - Přijímací řízení

Ředitelské volno
20.12.2018

Na základě § 24 odst. 2 zákona 561/2004 Sb. o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), v platném znění, oznamuji, že na dny 3. 1. a 4. 1. 2019 vyhlašuji pro žáky ředitelské volno.

Mgr. Jaromíra Venclíčková - ředitelka školy

Pojďte se podívat k nám do školy
21.12.2018

Následující odkaz Vás zavede k reportáži o naší škole na youtube.com : video je zde

 
 
Mapa webu

Zahájení školního roku 2018/2019

Vloženo: 28.8.2018 | Autor: Venclickova | Zobrazeno: 884x
Výuka ve školním roce 2018/2019 zahajuje 3. 9. 2018 od 7:45 hodin.

Zahájení školního roku - rozdělení prvních ročníků dle oborů vzdělání v budovách Osvoboditelů 1/2 (zámek) a Krátká 7 - zde.

 

Zahájení školního roku 2018/2019 - umístění v učebnách a budovách dle oborů zde.

 

Výuka 4. 9. 2018 bude dle mimořádného rozvhu.

 

Rozvrh dne 4. 9. 2018

 

 

7:45 – 8:30

8:35 – 9:20

9:40 – 10:25

10:30 – 11:15

11:20 – 12:05

ACA2

ANC (Pk)

TEP (Zd)

ANC (Pk)

ANC (Pk)

MAT (Br)

ODV

ODV

ODV

ODV

ODV

ACA3

TEP (Zd)

ANC (Pk)

MAT (Br)

MAT (Br)

EKO (Vy)

RMV (Kd)

RMV (Kd)

ACA4

MAT (Ve)

ANJ (Bd)

ANJ (Bd)

CHT (Zd)

CHT (Zd)

MOV (No)

MOV (No)

POD2

EPO (Vy)

EPO (Vy)

PRA (Ai)

ANJ (Bd)

PEK (Wn)

KOP3

HVY (Fr)

HVY (Fr)

INF (Tr)

MAT (Fr)

CJL (Fr)

TZV (Kl)

TEO (Km)

AUM3

ODI (Km)

CJL (Ai)

MAT (Kl)

RMV (Kd)

RMV (Kd)

OSZ3

MEP (Tr)

MEP (Tr)

SUC (Wn)

SUC (Wn)

MAT (Kl)

SAD (Dv)

SAD (Dv)

KVE (Dv)

KVE (Dv)

OZS3

CJL (Ai)

MAT (We)

MAT (We)

TEO (Ho)

EKO (Tr)

 

 

Třídy ACA1, AUZ1, KUP1, OST1, OZS1, POD1 – společná akce „Seznámení se se školou“.