Kotva

Střední odborná škola technická a zahradnická, Lovosice

+420 416 532 883
Kontaktujte nás
Programy

Při výuce využíváme software

Nepřehlédněte
Informace Tady nic není :-(
Mapa webu

Organizace školního roku 2020 – 2021

Vloženo: 24.7.2020 | Zobrazeno: 2454x
Kalendář 2020/2021 (prázdniny, třídní schůzky, pedagogické rady, DOD)

 

 

Prázdniny školního roku 2020/2021

 

  Od: Do:
Podzimní prázdniny 29.10.2020 30.10.2020
Vánoční prázdniny 23.12.2020 03.01.2021
Zahájení výuky 04.01.2021  
Jednodenní pololetní prázdniny 29.01.2021  
Jarní prázdniny 01.03.2021 05.03.2021
Velikonoční prázdniny 01.04.2021  
Hlavní prázdniny  01.07.2021 31.08.2021
Zahájení školního roku 21/22 01.09.2021  

     

 

Třídní schůzky – termíny

 

  Datum: 
první ročník 08.09.2020
všechny ročníky, 1. čtvrtletí 19.11.2020
všechny ročníky, 3. čtvrtletí 13.04.2021

 

 

Pedagogické rady – termíny

 

  Datum: 
klasifikace za 1. čtvrtletí školního roku 10.11.2020
klasifikace za 1. pololetí školního roku 26.01.2021
klasifikace za 3. čtvrtletí školního roku 06.04.2021
závěrečná klasifikace - maturitní oboru 27.04.2021
závěrečná klasifikace - tříleté obory 25.05.2021
klasifikace za 2. pololetí školního roku 22.06.2021

 

 

Dny otevřených dveří

 

11. 12. 2020

15. 1. 2021

 

 

 

Třídy, třídní učitelé, zastupující učitelé, učitelé odborného výcviku

 

a) budova Osvoboditelů 1/2 (zámek)

 

třída třídní učitel zastupující učitel učitelé odborného výcviku
AUM1 Mgr. Malečková Petra Ing. Truhlář Libor Stránský Tomáš Konečný Luboš
OZS1 Ing. Klierová Věra Ing. Horák Lubomír Konečný Luboš  
KUP1 Mgr. Šeborová Riana Bolech Ladislav Dvořáková Marcela Trundová Eva
OPP1 Trávníček Marek  
AUM2 Ing. Truhlář Libor Mgr. Malečková Petra Hora Petr  
OZS2 Mgr. Wenig Jan Ing. Horák Lubomír Brožík Vratislav Pálek Tomáš
KUP2 Mgr. Pikalová Marcela Bolech Ladislav Dvořáková Marcela  
OPP2 Ing. Horák Lubomír Trávníček Marek  
OZS3 Ing. Horák Lubomír Mgr. Wenig Jan Brožík Vratislav Ing. Dvorský Zdeněk
ZAH3 Hubená Ivana  
KUP3 Bolech Ladislav Mgr. Šeborová Riana Hönig Václav Dvořáková Marcela

 

 

b) budova Krátká 175/7

 

třída třídní učitel zastupující učitel učitelé odborného výcviku
ACH1 Mgr. Dornová Lenka Mgr. Brožíková Helena    
AUT1 Bc. Svoboda Miroslav  
TVN1 Ing. Motlová Hana Ing. Wenigová Ivona Masopust Jan Václavík Josef
ZAH1 Hubená Ivana  
ACH2 Mgr. Prošková Karolína Mgr. Brožíková Helena    
AUT2 Bc. Dlouhý Miroslav  
OSK2 Ing. Wenigová Ivona  Ing. Motlová Hana Holá Marie  
TVN2 Tomalla David  
ACH3 Mgr. Malecká Lucie Mgr. Dornová Lenka    
AUT3 Bc. Dlouhý Miroslav  
AUM3 Ing. Michaličková Iveta Ing. Wenigová Ivona Hora Petr  
OSK3 Holá Marie  
TVN3 Masopust Jan  
ACA4 Mgr. Brožíková Helena Mgr. Dornová Lenka  

Bc. Dlouhý Miroslav

 

 

Seznam učitelů ve školním roce 2020/2021

 

a) učitelé teoretického vyučování                                              

 

    Zkratka
  Bolech Ladislav Bo
Mgr. Brožíková Helena Br
Bc. Dlouhý Miroslav Dl
Mgr.  Dornová Lenka Do
Ing. Dvorský Zdeněk Dv
Ing. Horák Lubomír Ho
Ing. Hořánková Šárka
Ing. Klierová Věra Kl
  Komeda Stanislav Kd
Ing. Kubíček Miroslav Ku
  Kubrychtová Jana Kb
Mgr. Malecká Lucie Ma
Mgr. Malečková Petra Mk
Mgr. Mejsnar Petr Me
Ing. Michaličková Iveta Mi
Ing. Motlová Hana Mo
Ing. Novák Jiří No
  Pem Libor Pm
Mgr. Pikalová Marcela Pi
Mgr. Procházka Jiří Pr
Mgr. Prošková Karolína
Mgr. Šeborová Riana Šb
Ing. Truhlář Libor Tr
Mgr. Wenig Jan We
Ing. Wenigová Ivona Wn
Mgr. Zdvořák Milan Zd

 

b) učitelé odborného výcviku

 

    Zkratka
  Brožík Vratislav Bz
Bc. Dlouhý Miroslav Dl
  Hora Petr Hp
  Konečný Luboš Kn
  Pálek Tomáš Pa
  Stránský Tomáš Sr
Bc. Svoboda Miroslav Sv
     
  Masopust Jan Ms
  Tomalla David To
  Václavík Josef Vc
     
  Komeda Stanislav Kd
  Švihnos Antonín Šv
  Švejda Martin Šd
  Turek Stanislav Tk
     
Ing. Dvorský Zdeněk Dv
  Hubená Ivana Hu
  Trávníček Marek Tv
  Holá Marie Hl
     
  Hönig Václav Hg
  Dvořáková Marcela Dr
  Trundová Eva Tn

 

 

 

Předměty ve školním roce 2020/2021

 

Zkratka Předmět   Zkratka Předmět
ACH Obecná a anorganická chemie   OBV Občanská výchova
ANC Analytická chemie   ODI Opravárenství a diagnostika
ANJ Anglický jazyk   OCH Organická chemie
ANK Konverzace v anglickém jazyce   OKR Odborné kreslení
ARK Aranžování květin   OVO Ovocnictví
ASK Administrativa skladování   PAV Potraviny a výživa
ATM Automobily   RMV Řízení motorových vozidel
BCH Biochemie   SAD Sadovnictví
BIO Biologie   SAK Sadovnické kreslení
CJL Český jazyk a literatura   SAZ Stroje a zařízení
CLC Chemická laboratorní cvičení   SKA Skladová administrativa
CVY Chemické výpočty   STE Strojírenská technologie
DEJ Dějepis   STO Stolničení
EKO Ekonomika   STR Strojnictví
ELE Elektrotechnika   SUC Skladové účetnictví
ELK Elektronika   TED Technická dokumentace
ELP Elektrické příslušenství   TEM Technická mechanika
FCH Fyzikální chemie   TEO Technologie oprav
FYZ Fyzika   TEP Technická příprava
HVY Hospodářské výpočty   TES Technologie skladování
CHE Chemie   TEV Tělesná výchova
CHR Chemické rozbory   TCH Technologie 
CHS Chemický seminář   TZV Technologie zemědělské výroby
CHT Chemická technologie   VZA Výrobní zařízení
INF Informatika   ZAE Základy ekologie
KVE Květinářství   ZAZ Zařízení závodů
MAS Matematický seminář   ZBO Základy botaniky
MAT Matematika   ZBZ Zbožíznalství
MEP Mechanizační prostředky   ZEL Zelinářství
MOV Motorová vozidla   ZHV Základy zhradnické výroby
MTR Materiály   ZST Základy strojnictví
MZM Malá zemědělská mechanizace   ZSZ Zemědělské stroje a zařízení
NEJ Německý jazyk   ZZV Základy zemědělské výroby
OBN Občanská nauka   ODV Odborný výcvik

 

 

Partneři