Kotva

Střední odborná škola technická a zahradnická, Lovosice

+420 416 532 883
Kontaktujte nás
Programy

Při výuce využíváme software

Nepřehlédněte
Informace Tady nic není :-(
Mapa webu

Konzultační hodiny pedagogických pracovníků ve školním roce 2020/2021

Vloženo: 7.5.2017 | Autor: Venclickova | Zobrazeno: 2225x

 Pracoviště Osvoboditelů 1/2

    sudý týden lichý týden místnost
   Bolech Ladislav  Po 14:00 - 14:30  kabinet č. 202
 Ing.  Dvorský Zdeněk      kabinet č. 204
 Ing.  Horák Lubomír Čt 14:00 - 14:30  kabinet č. 104
 Ing.  Hořánková Šárka Po 14:15 - 15:00  kabinet č. 204
 Ing.  Klierová Věra  Po 14:15 - 15:00  kabinet č. 204
   Komeda Stanislav       kabinet č. 104
 Mgr.  Malecká Lucie Út 7:10 - 7:40  kabinet č. 112
 Mgr.  Malečková Petra  Po 7:00 - 7:40  Út 7:00 - 7:40  kabinet č. 210
 Mgr.  Mejsnar Petr Po 13:50 -14:20 Po 13:50 -14:20  kabinet č. 213
 Ing.  Motlová Hana  Út 14:00 - 14:30  -------   kabinet č. 210
 Ing.  Novák Jiří  Po 14:00 - 14:30  kabinet č. 104
 Mgr.  Procházka Jiří Po 7:00 - 7:45  ředitelna
 Mgr.  Šeborová Riana  Čt 14:15 - 15:00  kabinet č. 102
 Ing.  Truhlář Libor Čt 14:30 - 15:00  kabinet č. 206
 Mgr.  Wenig Jan  -------  Út 13:50 - 14:30  kabinet č. 210
  Dvořáková Marcela    St. 13:45 – 14:15 St. 13:45 – 14:15  kabinet UOV
   Hönig Václav St. 13:45 – 14:15 St. 13:45 – 14:15  kabinet UOV
   Trundová Eva St. 13:45 – 14:15 St. 13:45 – 14:15  kabinet UOV

 

Pracoviště Krátká 175/7

    sudý týden lichý týden místnost
 Mgr.    Brožíková Helena       St 7:10 - 7:40    kabinet č. 202   
 Bc.  Dlouhý Miroslav   Po 14:00 - 14:30, Čt 14:00 - 14:30  kabinet č. 120
 Mgr.  Dornová Lenka  Po 7:10 - 7:40   kabinet č. 202 
 Ing.  Kubíček Miroslav Út 7:00 - 7:40  kabinet č. 110 
   Kubrychtová Jana    kabinet č. 218
 Ing.  Michaličková Iveta Pá 7:00 - 7:30  kabinet č. 218 
 Ing.  Motlová Hana  -------  Út 14:00 - 14:30  kabinet č. 218
   Pém Libor      kabinet č. 110
 Mgr.  Pikalová Marcela  Út 7:10 - 7:40  Út 14:00 - 14:30  kabinet č. 203
 Mgr.  Prošková Karolína  Pá 7:00 - 7:40  kabinet č. 218
 Mgr.  Wenig Jan -------  Po 13:55 - 14:30  učebna INF
 Ing.  Wenigová Ivona  Po 13:55 - 14:30  Čt 13:55 - 14:30  kabinet č. 202
 Mgr.    Zdvořák Milan  St 14:00 - 14:30    kabinet č. 218   
   Holá Marie St. 13:45 – 14:15 St. 13:45 – 14:15  učebna ODV

 

Pracoviště Vrbičany - dílny

    sudý týden lichý týden místnost
     Brožík Vratislav      St. 13:45 – 14:15 St. 13:45 – 14:15 kabinet UOV Vrbičany
   Hora Petr 

St. 13:45 – 14:15

St. 13:45 – 14:15 kabinet UOV Vrbičany
   Konečný Luboš

St. 13:45 – 14:15

St. 13:45 – 14:15

kabinet UOV Vrbičany

   Pálek Tomáš St. 13:45 – 14:15 St. 13:45 – 14:15 kabinet UOV Vrbičany
   Stránský Tomáš St. 13:45 – 14:15 St. 13:45 – 14:15 kabinet UOV Vrbičany
 Bc.  Svoboda Miroslav dle hohody dle hohody kabinet VUOV Vrbičany
   Šefčík Jaroslav St. 13:45 – 14:15 x kabinet UOV Vrbičany
   Trávníček Marek Čt. 13:45 –14:15 x kabinet UOV Vrbičany

 

 

Pracoviště Vrbičany - autoškola

    sudý týden lichý týden místnost
     Komeda Stanislav   St. 13:45–14:15 St. 13:45–14:15  autoškola
           Švejda Martin St. 13:45–14:15 St. 13:45–14:15 autoškola
   Švihnos Antonín St. 13:45–14:15 St. 13:45–14:15  autoškola
   Turek Stanislav Čt. 13:45–4:15 Čt. 13:45 -14:15  autoškola 

 

 

Pracoviště Vrbičany - truhlárna

    sudý týden lichý týden místnost
   Masopust Jan St. 13:45 – 14:15 St. 13:45 – 14:15  truhlárna
          Tomalla David         St. 13:45 – 14:15 x  truhlárna            
   Václavík Josef St. 13:45 – 14:15 x  truhlárna

 

 

Pracoviště zahrada Litoměřice

    sudý týden lichý týden místnost
 Ing.  Dvorský Zdeněk dle dohody dle dohody  zahrada
   Hubená Ivana  St. 13:45 – 14:15 St. 13:45 – 14:15  zahrada 
   Trávníček Marek x    zahrada 

 

 

 

 

 

Partneři