Kotva

Střední odborná škola technická a zahradnická, Lovosice

+420 416 532 883
Kontaktujte nás

Letem světem

Poslední listopadový týden zastihl žáky třídy OZS1 na exkurzi ve firmě SEKO Aerospace Louny, leadera na trhu komponent hlavně do leteckého průmyslu.
Více informací

Kuba – příběh života

V rytmu kubánských tanců se tentokrát neslo setkání, které nám umožnila Poradna pro integraci cizinců sídlící v Ústí nad Labem.
Více informací
Nepřehlédněte
Mladý chemik ÚK - 2. kolo (krajské)
27.11.2019

Dne 5. 12. 2019 se koná krajské kolo soutěže Hledáme nejlepšího mladého chemika Ústeckého kraje. Soutěž proběhne na budově Krátká 7, zahájení v 9 hodin, prezence od 8:30 hodin.

Více na liště "O škole" - Chemik ÚK.

Třídní schůzky 1.ročníky
10.9.2019

Třídní schůzky pro 1.ročníky proběhnou 10.9.2019 od 16:00

Výsledky přijímacího řízení 2019/2020 - 4. kolo
5.9.2019

Výsledky 4. kola přijímacího řízení 2019 - 2020 zveřejněny dne 5. 9. 2019 na liště "Pro uchazeče".

Zahájení školního roku 2019 - 2020
27.8.2019

Informace o zahájení školního roku zveřejněny na hlavní straně webu - aktuality.

Opravné zkoušky
27.8.2019

Zkoušky zahájeny 27.8.2019 podle rozpisu v sekci pro žáky organizace školního roku.

4. kolo přijímacího řízení pro školní rok 2019-2020
21.7.2019

Ředitelka školy vyhlásila kritéria pro 2. a další kola přijímacího řízení pro školní rok 2019/2020. Více na liště "Pro uchazeče".

Výsledky přijímacího řízení 2019/2020 - 3. kolo
11.7.2019

 Výsledky 3. kola přijímacího řízení 2019 - 2020 zveřejněny dne 11. 7. 2019 na liště "Pro uchazeče".

Konkurz na ředitele (ředitelku) školy
2.7.2019

Rada Ústeckého kraje vyhlašuje

konkursní řízení na obsazení vedoucího pracovního místa ŘEDITELE / ŘEDITELKY

Střední odborné školy technické a zahradnické, Lovosice, příspěvkové organizace

Burza učebnic
6.6.2019

Burza učebnic se koná dne 18. 6. 2019 od 14:30 hodin v budově Osvoboditelů 1/2.

Seznam učebnic je na liště "Pro žáky" - oddíl "Učebnice".

Nové učebnice lze objednat přímo na místě.

3. kolo přijímacího řízení pro školní rok 2019/2020
31.5.2019

Ředitelka školy vyhlásila kritéria pro 2. a další kola přijímacího řízení pro školní rok 2019/2020. Více na liště "Pro uchazeče".

Výsledky přijímacího řízení 2019/2020 - 2. kolo
31.5.2019

Výsledky 2. kola přijímacího řízení 2019 - 2020 zveřejněny dne 31. 5. 2019 na liště "Pro uchazeče".

2. kolo přijímacího řízení pro školní rok 2019/2020
5.5.2019

Ředitelka školy vyhlásila kritéria pro 2. a další kola přijímacího řízení pro školní rok 2019/2020. Více na liště "Pro uchazeče".

Výsledky přijímacího řízení 2019/2020
30.4.2019

Výsledky přijímacího řízení 2019 - 2020 pro obory M a L  zveřejněny dne 30. 4. 2019 na liště "Pro uchazeče".

Výsledky přijímacího řízení 2019-2020
18.4.2019

Výsledky přijímacího řízení 2019 - 2020 pro obory H a E budou zveřejněny dne 23. 4. 2019 na liště "Pro uchazeče".

Třídní schůzky
3.4.2019

V úterý 9. 4. 2019 se od 16 hodin konají třídní schůzky. Srdečně zveme všechny zákonné zástupce.

Rozpis tříd- zde (Velikost: neznámá)

Přijímačky nanečisto
25.2.2019

Zájemcům o studium maturitních oborů nabízíme přípravné kurzy k přijímacím zkouškám z českého jazyka a matematiky.

Více informací na liště "Pro uchazeče" - Přijímací řízení

Ředitelské volno
20.12.2018

Na základě § 24 odst. 2 zákona 561/2004 Sb. o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), v platném znění, oznamuji, že na dny 3. 1. a 4. 1. 2019 vyhlašuji pro žáky ředitelské volno.

Mgr. Jaromíra Venclíčková - ředitelka školy

Pojďte se podívat k nám do školy
21.12.2018

Následující odkaz Vás zavede k reportáži o naší škole na youtube.com : video je zde

Mapa webu

Konzultační hodiny pedagogických pracovníků ve školním roce 2019/2020

Vloženo: 7.5.2017 | Autor: Venclickova | Zobrazeno: 425x

 Pracoviště Osvoboditelů 1/2

    sudý týden lichý týden místnost
 Mgr.   Aimová Terezie   Út 13:50 - 14:20     Čt 13:50 - 14:20     kabinet č. 220   
   Bolech Ladislav  Po 14:00 - 14:30  Po 14:00 - 14:30   kabinet č. 202
 Ing.  Dvorský Zdeněk  Po 14:15 - 14:45  Po 14:15 - 14:45   kabinet č. 204
 Ing.  Horák Lubomír  Po 14:00 - 14:30  Po 14:00 - 14:30  kabinet č. 104
 Ing.  Klierová Věra  St 14:15 - 14:45  Út 14:15 - 14:45  kabinet č. 204
   Komeda Stanislav  Po 14:00 - 14:30  Po 14:00 - 14:30   kabinet č. 104
 Mgr.  Mejsnar Petr  dle dohody  dle dohody   kabinet č. 213
 Ing.  Michaličková Iveta  Pá 7:00 - 7:30  Po 7:00 - 7:30   kabinet č. 102
 Ing.  Motlová Hana  Po 13:55 - 14:25   St 13:55 - 14:25   kabinet č. 210
 Ing.  Novák Jiří  St 14:00 - 14:30  St 14:00 - 14:30   kabinet č. 104
 Mgr.  Pikalová Marcela  dle dohody  dle dohody   kabinet č. 112
 Mgr.  Šeborová Riana   Po 13:50 - 14:20  Po 13:50 - 14:20   kabinet č. 102
 Ing.  Truhlář Libor  Pá 14:00 - 14:30  Pá 14:00 - 14:30  kabinet č. 206
 Mgr.    Wenig Jan  St 13:55 - 14:25    -------  kabinet č. 210   
   Dvořáková Marcela     St 14:15 - 14:45  St 14:15 - 14:45  kabinet UOV
   Hönig Václav  St 14:15 - 14:45  St 14:15 - 14:45  kabinet UOV
   Trundová Eva  St 14:15 - 14:45  St 14:15 - 14:45  kabinet UOV

 

Pracoviště Krátká 175/7

    sudý týden lichý týden místnost
 Mgr.    Brožíková Helena       Út 7:10 - 7:40    Út 7:10 - 7:40     kabinet č. 202   
 Bc.  Dlouhý Miroslav   Po 14:00 - 14:30  Po 14:00 - 14:30  kabinet č. 120
 Mgr.  Dornová Lenka  Pá 7:10 - 7:40   Pá 7:10 - 7:40   kabinet č. 202 
 Ing.  Kubíček Miroslav  Po 14:00 - 14:30  Po 14:00 - 14:30  kabinet č. 110 
 Mgr.  Malecká Lucie  Út 13:50 - 14:25   Út 13:50 - 14:25  kabinet č. 203 
   Masopust Jan -------  Út 7:00 - 7:30  kabinet č. 110 
 Ing.  Motlová Hana  Út 7:00 - 7:30  Út 7:00 - 7:30  kabinet č. 218
 Mgr.  Prošková Karolína  Út 7:00 - 7:40  Út 7:00 - 7:40  kabinet č. 218
   Šimůnková Helena      Čt 14:00 - 14:30    Čt 14:00 - 14:30  kabinet č. 218
 Ing.  Vykusová Marta     Po 14:00 - 14:40    Po 14:00 - 14:10    kabinet č. 202
 Mgr.  Wenig Jan -------  Po 13:50 - 14:20  učebna INF
 Ing.  Wenigová Ivona  Út 13:50 - 14:20  Út 13:50 - 14:20    kabinet č. 202   
 Mgr.    Zdvořák Milan  Po 14:00 - 14:30    Po 14:00 - 14:30  kabinet č. 218   
   Holá Marie  St 14:00 - 14:30  St 14:00 - 14:30  učebna ODV
   Hubená Ivana              St 14:00 - 14:30 -------  učebna ODV

 

Pracoviště Vrbičany - dílny

    sudý týden lichý týden místnost
     Brožík Vratislav       St 14:00 - 14:30    St 14:00 - 14:30     dílny   
   Hora Petr   St 14:00 - 14:30    St 14:00 - 14:30    dílny                  
   Konečný Luboš  St 14:00 - 14:30   St 14:00 - 14:30   dílny 
   Pálek Tomáš  St 14:00 - 14:30  St 14:00 - 14:30  dílny 
 Bc.       Svoboda Miroslav       St 14:00 - 14:30   St 14:00 - 14:30  dílny 
   Šefčík Jaroslav  St 14:00 - 14:30  St 14:00 - 14:30  dílny 

 

 

Pracoviště Vrbičany - autoškola

    sudý týden lichý týden místnost
     Komeda Stanislav         St 14:00 - 14:30    St 14:00 - 14:30     dílny   
            Švejda Martin   St 14:00 - 14:30    St 14:00 - 14:30    dílny                  
   Švihnos Antonín  St 14:00 - 14:30   St 14:00 - 14:30   dílny 
   Turek Stanislav  St 14:00 - 14:30  St 14:00 - 14:30  dílny 

 

 

Pracoviště Vrbičany - truhlárna

    sudý týden lichý týden místnost
             Masopust Jan               St 14:00 - 14:30     -------   truhlárna   
          Tomalla David          St 14:00 - 14:30             -------           truhlárna             

 

 

Pracoviště zahrada Litoměřice

    sudý týden lichý týden místnost
 Ing.      Dvorský Zdeněk         St 14:00 - 14:30    St 14:00 - 14:30     zahrada   
   Hubená Ivana  -------  St 14:00 - 14:30    zahrada                
   Trávníček Marek  St 14:00 - 14:30   St 14:00 - 14:30   zahrada 

 

 

 

 

 

Partneři