Partneři školy nejen ve vzdělávání PARTNEŘI
Kotva
Aktuality
Přijímačky nanečisto
25.2.2019

Zájemcům o studium maturitních oborů nabízíme přípravné kurzy k přijímacím zkouškám z českého jazyka a matematiky.

Více informací na liště "Pro uchazeče" - Přijímací řízení

Ředitelské volno
20.12.2018

Na základě § 24 odst. 2 zákona 561/2004 Sb. o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), v platném znění, oznamuji, že na dny 3. 1. a 4. 1. 2019 vyhlašuji pro žáky ředitelské volno.

Mgr. Jaromíra Venclíčková - ředitelka školy

Pojďte se podívat k nám do školy
21.12.2018

Následující odkaz Vás zavede k reportáži o naší škole na youtube.com : video je zde

 
 
Mapa webu

Truhláři soutěžili

Vloženo: 13.2.2019 | Autor: Wenig | Zobrazeno: 129x
Žáci se zúčastnili odborné výstavy s přehlídkou soutěžních řemesel oboru truhlář a zedník, pořádané společností SUSO. Soutěžního klání se za naši školu zúčastnili Radoslav Baslík a Jiří Bartoníček.

Soutěžního klání se za naši školu zúčastnili Radoslav Baslík a Jiří Bartoníček (žáci OST2), kteří se porvali s dalšími 5 soutěžními družstvy ze Středočeského a Ústeckého kraje. Výsledkem bylo sice až 4. místo, ale s vypětím všech sil se povedlo zadaný úkol předat k hodnocení ve složeném stavu, což se ne všem povedlo. Výsledkem dvoudenního snažení měl být stojan na deštníky.

Velký zájem vystavovatelů se projevil v různorodosti nabídky pro účastníky výstavy. K vidění zde bylo poměrně dost výrobků ze dřeva a materiálů na jeho bázi. Stejně tak jako nářadí a nástrojů určených ke zpracovávání dřeva. Součástí výstavy byl i odborný přednáškový sál, kde bylo možno zhlédnout prezentaci starých řemeslných postupů při obrábění dřeva a probíhající rekonstrukce vyhořelého kostela v Gutech. Nicméně zde chyběli velcí hráči v oboru zpracování dřeva, kteří pro svou prezentaci zvolili výstaviště v Lysé nad Labem, kde se koná výstava příští týden.

S velkým zaujetím zde žáci zůstali až do konce výstavních hodin.

Děkujeme za reprezentaci školy klukům a panu učiteli Janu Masopustovi.